سه شنبه , تیر ۱۴ ۱۴۰۱
صفحه اصلی / مقالات دعاوی کیفری / تعرفه وکالت ملکی

تعرفه وکالت ملکی

تعرفه وکالت ملکی

ما بارها دیده ایم که معاملات املاک و مستغلات بدون حضور شخص آشنا به قانون مدنی ، یعنی وکیل املاک و مستغلات ، و همیشه حتی بدون وکالت املاک و مستغلات ، به تنهایی به خوبی پیش نمی روند ، مشکلات حقوقی عمیقی وجود دارد که به راحتی قابل حل نیست. و حتی شاکی مجبور می شود مسئله مالکیت خود را حل نشده رها کند. دعاوی مربوط به املاک را می توان با توجه به موضوعات مختلف از نظر وکالت املاک طبقه بندی کرد. به عنوان مثال ، برای بررسی دقیق یک وکیل املاک و مستغلات ، آیا لازم است توضیح دهید که آیا ملک مورد نظر مالک خاصی دارد یا مالک آن ناشناخته است؟ آیا یک وکیل متخصص در قانون املاک و مستغلات باید بداند که این ملک مشترک است یا نه؟ آیا یک وکیل املاک و مستغلات باید بداند ملکی که استفاده می کنید کشاورزی ، صنعتی ، اداری یا مسکونی است. با توجه به مشکلات مختلف و متعددی که در دادرسی های مدنی بوجود می آید و به دلیل تجربه یک وکیل مدنی در رسیدگی به پرونده های مدنی از مشتریان مختلف ، به طور کلی ، در دیوان عدالت اداری یا دادگاه های عمومی ، مهمترین دسته های زیر را می توان وارد کرد : او اقدامات مدنی را مطرح کرد.

تعرفه حق الوکاله وکالت ملکی

بیشتر پرونده های کیفری املاک و مستغلات که برای رسیدگی به یک وکیل املاک مراجعه می کنند در واقع جرایم املاک و مستغلات است. دعاوی مربوط به دارایی می تواند مواردی مانند جعل ، کلاهبرداری در املاک و مستغلات ، سلب مالکیت متجاوز ، ممانعت از حقوق مالکیت و فروش دارایی های دیگر را شامل شود. اختلافات میراثی مانند الزام به تهیه سند رسمی ، تعهد به دست آوردن پایان کار ، لغو قرارداد ، تعدیل اجاره ها ، الزام به اخذ فرم جلسه جداگانه ، تخلیه محل های تجاری موضوع قانون ۱۹۷۷ ، تخلیه و تقسیم اموال از جمله مواردی است که با یک وکیل متخصص در املاک و مستغلات مشورت کنید. دعاوی مربوط به ثبت زمین در واقع بخشی از مراحل قانونی است ، اما به دلیل اهمیت حقوقی آنها ، وکیل معاملات ملکی آنها را در دسته های جداگانه بررسی می کند ، از جمله مواردی مانند ابطال سند رسمی ، ابطال مسئول ثبت ، ابطال عملیات ثبت هزینه ثبت ، ابطال نظریه شورای تسویه حساب تفاوت اداره ثبت در تقسیم املاک ، اجرای ثبت ، ورود معامله اجرایی و لغو معامله اجرایی است.

تعرفه و هزینه وکالت ملکی

ممکن است شخصی با علم به اینکه مالکیت املاک را ندارند ، در مال دیگران توقیف کند ، این تصرف مصادره تهاجمی خوانده می شود و عواقب اجرای مجازات را به همراه دارد. در این موارد وکیل املاک و مستغلات توصیه می کند که بهتر است دادخواست سلب مالکیت را تنظیم کنید تا دادگاه پس از رسیدگی به موضوع با کمک وکیل املاک و مستغلات بتواند حکم صادر کند. برای رفع توقیف یا مصادره اموال دیگر و پرداخت خسارت. گاهی اوقات هنوز سند رسمی این ملک صادر نشده و طبق نظر مردم این ملک توسط فروشنده به خریدار فروخته شده است. در این شرایط و در صورت بروز اختلاف ، به دلیل نداشتن سند رسمی ، باید برای اثبات موضوع مالکیت در دادگاه اقدام قانونی انجام شود و پس از تأیید ادعا ، مدعی مالکیت را اثبات می کند. با رای دادگاه و حکم