سه شنبه , تیر ۱۴ ۱۴۰۱
صفحه اصلی / مقالات دعاوی ملکی / جستجوی وکیل ملکی

جستجوی وکیل ملکی

جستجوی وکیل ملکی

مطابق ماده ۳۶۲ قانون مدنی ، فروشنده موظف است کالا را تحویل و تحویل دهد. اما در برخی موارد فروشنده از این کار امتناع می ورزد. این امر به ویژه در مواردی وجود دارد که بین معامله و تنظیم سند رسمی ، به دلیل زیاده خواهی فروشنده و سودآوری افزایش قیمت ، تاخیری وجود دارد. سلب مالكیت از اقدامات قانونی است كه توسط صاحب ساختمان مانند خانه ، فروشگاه یا زمین علیه صاحب غیرقانونی املاك خود انجام می شود و از دادگاه می خواهد روند توقیف غیر مجاز را خاتمه دهد و اموال را از تصرف و استرداد وی خارج كند. آن را به او در برخی موارد ممکن است مالک سند رسمی نداشته باشد و اموال وی به طور غیرقانونی توقیف شده باشد. از طریق هر یک از سه دادخواست فوق ، که شباهت زیادی به یکدیگر دارند ، یک وکیل املاک و مستغلات می تواند با دقت کافی و تحلیل منطقی صحیح ، موکل را به ادعای حقوق خود در دادگاه وادار کند. یا به تشخیص خود دادگاه کیفری.

 

جستجوی وکیل ملکی باتجربه

در بعضی موارد ، یک ملک می تواند مالک چندگانه داشته باشد. چنین اموالی را مال مشاع می نامند. اگر شرکا در مورد چگونگی استفاده از مال مشاع به توافق نرسند ، چاره ای جز مراجعه به دادگاه و فروش آن در حراج نیست و یکی از مالکانی که مایل به فروش ملک است می تواند برای فروش ملک مشترک اقدام قانونی کند کمک از یک وکیل املاک و مستغلات در دادگاه. پس از اتمام عملیات ساختمانی ، اگر ساختمان توسط شهرداری تأیید شود و مشکلی از جمله تخلف یا بدهی نداشته باشید ، شهرداری یا ارگان مسئول سندی به شما می دهد به نام “کارهای تکمیل”. پایان کار یکی از مهمترین اسنادی است که یک ساختمان در اختیار دارد و در آن استفاده از ملک تعیین می شود.

جستجوی بهترین وکیل ملکی

هنگامی که خریدار و فروشنده قصد انجام معامله را دارند اما هنوز هماهنگی های لازم را انجام نداده اند ، قراردادی را منعقد می کنند که در آن هر دو طرف متعهد می شوند معامله را تحت شرایط خاص و در محدودیت زمانی انجام دهند. خاص نکته مهم این است که سند مورد بحث اعلامیه وقوع معامله و مالکیت را اثبات می کند ، در حالی که اگر فقط توافق نامه بین آنها امضا شده باشد ، توافقنامه چنین تأثیری ندارد. این بدان معنی است که تا زمانی که فروشنده ملک را به دفاتر اسناد رسمی منتقل نکرده است ، نه خریدار می تواند ادعای معامله کند و نه اشخاص ثالث می توانند معامله بین طرفین را استناد کنند. دادخواست تخلیه موجر علیه مستاجر قوانین و مقررات خاص خود را دارد. موجر از مستاجر می خواهد پس از انقضا مدت اجاره و به دلیل اینکه مستأجر داوطلبانه آن را آزاد نکرده است ، ملک را تخلیه کند. در موارد دیگر ، مالک به مال رضایت می دهد. اشغال و سپس درخواست تخلیه در مورد درخواست های تخلیه نیز اعمال می شود.