وکیل قاضی بازنشسته و استاد دانشگاه

 وکیل قاضی بازنشسته و استاد دانشگاه موضوعی است که در این مقاله بدان خواهیم پرداخت . قبل از هر چیزی می توانید با مشاوره با ما با شماره ۰۲۱۶۵۵۰۸۷۵۴ چنانچه به عنوان یک وکیل خوب هستید مشاوره حقوقی داشته باشید .

خواهشمند است این مقاله را با دقت خوانده و سپس در مورد آن نظر دهید . اصولا وکیلی که تجربه داشته باشد و به عنوان قاضی بازنشسته و استاد دانشگاه هم باشد مورد قبول خیلی از افراد می باشد .

 در واقع افراد سعی می کنند دنبال وکلایی بروند که اسم و رسم بیشتری داشته باشند . همین موضوع ممکن است کیفیت کار را بالا ببرد یا بعضا بر روی کیفیت کار تاثیر خوب  وبسزایی داشته باشد .

 شما می توانید بعد از مطالعه هر کدام از موارد چنانچه موردی داشتید با ما مشاوره کنید .

مزایا و معایب وکیل قاضی بازنشسته و استاد دانشگاه 

در این قسمت مزایا و معایب انتخاب این فرد به عنوان وکیل را برای شما بازگو می کنیم 

الف -مزایا 

تجربه بیشتر 

عموما انتخاب چنین افرادی که هم در محیط دانشگاهی باور شده اند و هم تجربه خوبی در این زمینه دارند می تواند به عنوان یک برگ برنده و پون برای شما باشد. چنانچه فردی هم وکیل باشد و هم قاضی بازنشسته باشد و هم استاد دانشگاه معلوم است که بسیار فعالی بوده و کوشا هست و در جستجوی علم است . پس می تواند گزینه مناسبی برای انتخاب شما باشد .

نفوذ کلام بیشتر

عموما چنین افرادی که در محیط دانشگاهی نیز فعالیت نموده و قلم زده اند دارای نفوذ کلام بیشتری هستند و بنابر این می توانند در این خصوص بر روی قضات که سرنوشت پرونده ها را تعیین می کنند تاثیر گذار تر باشند .

بنابر این در این خصوص نیز شما می توانید با مشاوره با ما  انتخاب کنید .

این مقاله را بخوانید:چگونه یک قاضی بازنشسته به عنوان وکیل انتخاب کنیم

ب- معایب 

اصولا معایب انتخاب فردی که قبلا قاضی بازنشسته بوده و در حال حاضر استاد دانشتگاه هست و وکیل هست نیز به شرح زیر می باشد 

کیفیت پایین کاری

عموما پرونده های چنین افرادی به دلیل اینکه کمتر وقت دارند و سرشان در هر مجلسی است دارای کیفیت پایین تری هست . دانشگاه نیز بر پایین تر شدن کیفیت وکالت صحه می گذارد.

دوندگی گمتر

عموما وکلایی که مشغله تدریس دانشگاهی هم دارند و سابقه قضایی کمتری نیز دارند دوندگی کمتری در دعاوی دارند چنین افرادی می توانند با انتخاب شایسته و اصلح در مسیر مناسبی قدم بگذارند اما وکالت دوندگی می خواهد و این افراد برای چنین کاری شایسته و مناسب نیستند

amir

نظرات بسته شده است.