سه شنبه , تیر ۱۴ ۱۴۰۱
صفحه اصلی / مقالات وکیل امور ملکی / وکیل امور ملکی در شیراز

وکیل امور ملکی در شیراز

وکیل امور ملکی در شیراز

سو استفاده از برخی موضوعات ، مانند موقوفات و تعدی به آنها ، همیشه یکی از مواردی است که دادگاه ها با آن روبرو هستند و حتی مشاهده شده است که به دلیل اهمیت و حساسیت موضوع کارمندان ، دادگاه ها و دادستان ها در این موارد در بررسی را در اولویت قرار دهید و یک شاخه اختصاصی تشکیل دهید. بسیاری از افراد در مورد روند تشکیل پرونده و رسیدگی به پرونده های حقوقی پرسنل سوال دارند. دعاوی مربوط به پرسنل ، مانند بسیاری از دعاوی ، در دادگاه های مدنی به عنوان امور مدنی و همچنین اشخاص و شرکت ها مورد رسیدگی قرار می گیرند. آنها می توانند به دادسرا و حتی دادگاههایی که منحصراً به کارکنان یک دفتر شعبه اختصاص داده شده مراجعه و اقدامات قانونی را انجام دهند. سپس پس از تقدیم دادخواست ، پرونده مورد بررسی قرار گرفته و قاضی بر اساس اسناد و مدارک و شواهد و با استفاده از عناصر مندرج در قانون مدنی و قانون اوقاف ، حکم نهایی را صادر می کند. حق تقدم یک امتیاز و حق ودیعه برای شریک مالکیت مشترک ایجاد می کند که از نظر قانونی محافظت می شود ، بدین معنی که هرگاه اموال ما بین دو مالک مشترک تقسیم شود و یکی از دو شریک سهم خود را به دیگری بفروشد ، شریک دیگر مستحق جایزه است. آنچه مشتری به او و صاحب سهم به فروش رسانده است. یکی از مواردی که باعث ایجاد اموال می شود ، کسب حق تقدم است (که برای استفاده از این حق باید از شرایط آن آگاه باشیم) ابتدا برای درک مشکل ، حق p را توضیح خواهیم داد

وکیل امور ملکی شیراز

دعوای مربوط به املاک و مستغلات مانند املاک و زمین معمولاً دعوایی است که به عنوان دعوی علیه اموال شناخته می شود. با این حال ، گاهی این دادخواست جنبه کیفری نیز دارد ، مانند فروش دارایی شخص دیگری یا غصب و تصرف عدوانی. به طور کلی ، هر دعوایی که ناشی از املاک یا زمین باشد ، شامل دعوی علیه مال است. بنابراین ، یک دادخواست مربوط به اجاره ، الزام به تهیه سند ، الزام به انجام تعهد (در قرارداد املاک و مستغلات) ، فروش اموال دیگران (املاک یا زمین) ، تصرف عدوانی ، مصادره ، حقوق شرکت و توقیف حقوقی همه بخشی از دادخواست است. یک ملک محسوب می شود. در این میان ، نباید تعقیب کیفری مربوط به جعل اسناد ، حق ماساکت ، مال موقوفه ، حق اخاذی و حق شفعه را فراموش کنیم.

وکیل امور ملکی در شمال شیراز

امروزه به دلیل قراردادهای غیراصولی برخی از پیمانکاران ، افزایش خریدهای پیش خرید (فروش رو به جلو) ، نوسانات بازار ، مصالح ساختمانی و عدم تغییر اسناد عادی به اسناد رسمی توسط مالکان زمین ، پرونده های مدنی سهم زیادی از اختلافات حقوقی را به خود اختصاص داده است. . . مواردی که عمدتاً به دلیل کمبود دانش و تسلط بر قوانین مربوطه در زمان عقد قرارداد است که در نهایت منجر به انعقاد قرارداد غیرفنی و پر از خلا lo قانونی می شود و زمینه سو استفاده توسط سودجویان آورده شده.