سه شنبه , تیر ۱۴ ۱۴۰۱
صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / وکیل با سابقه ملکی

وکیل با سابقه ملکی

وکیل با سابقه ملکی

یکی دیگر از ویژگی های مهم وکیل املاک و مستغلات ، تجربه آنها در دادرسی های املاک و مستغلات است. تجربه و تجربه وکلای املاک می تواند یکی از نکات مهمی باشد که باید به آن توجه کنید ، زیرا وکلای املاک با تجربه در زمینه حقوق شانس موفقیت بیشتری خواهند داشت. توجه داشته باشید که این دو ویژگی باید نزد وکیل مورد نظر شما وجود داشته باشد تا به عنوان بهترین وکیل املاک شناخته شود و بتوانید پرونده خود را با دانش کامل حقوقی و تجربه شکست ها یا پیروزی ها پیش ببرید. نحوه اقدام قانونی در پرونده های مختلف حقوقی و کیفری در روند کار مهم است زیرا می تواند منافع یا ضررهای افراد را تغییر دهد. بنابراین ، برای اینکه مشکلات احتمالی در دعاوی مربوط به املاک و مستغلات ایجاد نشود ، بهتر است قبل از هر اقدامی با یک وکیل مشاور در زمینه املاک و مستغلات مشورت کنید و نظرات و اقداماتی را که می تواند برای دعاوی شما انجام دهد ، بدانید

وکیل با سابقه امور ملکی

از آنجا که حقوق طرفین دعوا در دادرسی های مدنی قابل انتقال است و بنابراین رسیدگی مختل خواهد شد ، پیشنهاد می کنیم برای انجام دادرسی و پیگیری ، این سوالات حقوقی را به متخصصان این حوزه بسپارید. به عنوان مثال ، اگر شخصی در دارایی شخص دیگری تصرف كرده باشد ، می توان دادخواست حمله و دادرسی كیفری را آغاز كرد ، در این حالت فقط وكلائی كه در زمینه دادرسی مدنی خبره هستند می توانند تشخیص دهند كه چه نوع تعقیب باید برای رسیدن به نتیجه گیری و بنابراین به حق خود پی می برید. وکیل معاملات املاک همچنین زمان مناسب برای ارائه مدارک خود را می داند و اظهارات خود را در زمان مناسب بیان می کند تا بتوانند حقوق مشتری خود را برگردانند تا حقوق آنها ضایع نشود. دادخواست توقیف حقوقی متجاوزانه اموال مشاع: قانونگذار در ماده ۱۶۷ قانون آیین دادرسی مدنی در صورت اشاره به اینكه دو یا چند نفر به طور مشترك املاك و مستغلات را در اختیار داشته یا از آنها استفاده می كنند و دیگران از توقیف ، استفاده یا آزار و اذیت جلوگیری می كنند ، اظهار داشت. ممکن است دیگران ، حسب مورد ، یا نماینده قانونی وی یا وکیل املاک و مستغلات برای تصرف عدوانی یا آزار و اذیت و یا ممانعت از قانون شکایت کنند.

وکیل با سابقه و با تجربه ملکی

دعوا در مورد تصرف جنایی متجاوزانه در اموال مشاع: برخی افراد این جرم را عملی نمی دانند زیرا هر یک از شرکا بر هر قسمت از اموال مشاع حق مالکیت دارد و توقیف وی بر این کالاها تصرف در اموال شخصی وی است. اما از طرف دیگر ، برخی گروه ها به این دلیل که هر دارایی به حق دیگری تعلق دارد ، تصرف بدون مجوز را شامل تصرف عدوانی در مال دیگری و وقوع جرم می دانند. مالکیت مشترک پولی است که در آن حقوق چندین مالک به صورت پراکنده جمع می شود (ماده ۵۷۱ ق.م.) و می تواند از طرف شرکت داوطلبانه یا اجباری باشد یا مشارکت داوطلبانه می تواند ناشی از قراردادهایی مانند خرید زمین مشترک باشد. با تأکید بر اینکه این کار داوطلبانه و داوطلبانه انجام می شود ؛ اما توزیع اجباری بدون اراده و قصد صاحبان مشاع است که نمونه بارز آن اموال ارثی است. مالکیت مشترک را می توان به سه حالت تقسیم کرد.