سه شنبه , تیر ۱۴ ۱۴۰۱
صفحه اصلی / مقالات وکالت / وکیل برای خانواده جانبازان

وکیل برای خانواده جانبازان

وکیل برای خانواده جانبازان

مشاوره حقوقی به جانبازان بسیار مهم است ، اکثر جانبازان وضعیت خوبی ندارند و باید توجه بیشتری به این بستگان فداکار صورت گیرد. بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکزی است که در ایران و جمهوری اسلامی برای رسیدگی به وضعیت خانواده های شهدا و ایثارگران تأسیس شده است. جهت مشاوره ی آنلاین با شماره تلفن ۰۹۹۰۴۲۰۳۰۴۳ تماس بگیرید.

یکی از مشکلات رایج حقوقی جانبازان عدم پرداخت مستمری است یا به طور کلی بنیاد شهید توجه کافی به شرایط زندگی خانواده هایی که خود را فدا می کنند نمی کند و این مشکل دیگری است. کمبود دارو و نبود داروهای ضروری از دیگر مشکلات جانبازان است. برخی از جانبازان نیز به دلیل بیماری مزمن به داروهای خاصی احتیاج دارند. این افراد از بیماری های ریوی و تنفسی ناشی از مواد شیمیایی رنج می بردند. مرگ آنها مستلزم آن است. برخی از دامپزشکان به داروهای مخصوص قلب و مواد شیمیایی نیاز دارند و نبود این داروها یکی از مشکلات اصلی آنها است. یکی از مهمترین معضلات امروز جامعه بیکاری جوانان است و برای فرزندان شهدا و ایثارگران خود را نشان می دهد. بدیهی است ، در مشاوره حقوقی به جانبازان ، اگر پدر قادر به کار در خانواده نباشد ، مشکلات جسمی ناشی از جنگ باید به عهده شخص دیگری باشد. عدم کار کافی برای جوانان یکی از مشکلات خانواده جانبازان است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسائل جانبازان می توانید از مشاوره حقوقی به صورت تلفنی استفاده کنید. همانطور که گفته شد ، کمبود دارو یک مشکل بزرگ برای جانبازانی است که به کمک بیشتری نیاز دارند ، زیرا کمبود دارو یک امر حیاتی است و باید به آن توجه ویژه ای شود. جنگ تحمیلی مشکلات جسمی و روانی زیادی را برای این اقوام به وجود آورد و به نظر می رسد ارزش کار آنها فراموش شده است. یکی از دغدغه های بسیاری کهنه سربازان تحصیل فرزندانشان است. هزینه آموزش کودکان و فرزندان جانبازان را باید در نظر گرفت تا از استرس آنها کاسته شود.

بهترین راه حل مسائل حقوقی مشورت با فردی است که در امور حقوقی آگاه و به روز است. مشاوره حقوقی در بسیاری از مسائل مورد نیاز است. مشاوره حقوقی به جانبازان آنها را قادر می سازد تا از شرایط مشکلات خود مطلع شوند. در حال حاضر ، با وجود همه گیری بیماری کرونر قلب و در این شرایط بحرانی ، بهترین راه حل مسائل جانبازان ، مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته آنلاین است. جهت مشاوره ی آنلاین با شماره تلفن ۰۹۹۰۴۲۰۳۰۴۳ تماس بگیرید.