سه شنبه , تیر ۱۴ ۱۴۰۱
صفحه اصلی / مقالات وکالت / وکیل خانواده ارزان

وکیل خانواده ارزان

وکیل خانواده ارزان

وکیل خانواده ارزان:امروزه بسیاری از افراد به وکیل متخصص در حل مسائل خانوادگی خود مراجعه می کنند. زیرا این نوع پرونده نباید نزد هیچ وکیلی با تخصص متفاوت مطرح شود. جهت مشاوره ی آنلاین با شماره تلفن ۰۹۰۱۹۹۴۸۳۶۶ تماس بگیرید.

مهمترین دعاوی خانوادگی عبارتند از:

درخواست نفقه

در صورت تمکین زن ، مرد باید هزینه زندگی زن را بپردازد و در صورت عدم پرداخت نفقه زن ، زن می تواند به دادگاه مراجعه کرده و نفقه گذشته و حال خود را مطالبه کند. نفقه یک حق قانونی برای زن است و قانونگذار از او محافظت می کند. نفقه طلبکار ترجیحی است ، یعنی بر سایر طلبکاران بدهکار ترجیح دارد.

درخواست مهریه

به محض وقوع وکیل ازدواج ، مالک نصف مهریه می شود و پس از صمیمیت ، مالک پر از مهریه می شود و هر زمان که آن را درخواست کرد ، مرد موظف است تمام مهریه خود را بپردازد. مهریه ، و در صورت امتناع از انجام این کار ، با ضمانت اجرای قانون در این زمینه. اگر پرونده خود را به وکیل خانواده تسلیم کرده اید ، ضروری نیست که موکل حضور داشته باشد تا پرونده شما را از تشکیل پرونده تا مرحله اجرا و تمام این مراحل پیگیری کند. می تواند توسط وکیل به تنهایی و بدون اتلاف وقت مشتری انجام شود. حضور مشتری تنها در صورتی ضروری است که حضور مشتری در اعلان ذکر شود و این مشکل در اعلان ذکر شده باشد.

مطابق ماده ۴ قانون حمایت از خانواده ، موارد زیر در صلاحیت دادگاه خانواده است:
ازدواج دائم ، ازدواج موقت ، اجازه پدر و جد پدری در ازدواج ، خسارت ناشی از انحلال نامزدی ، ازدواج مجدد ، شرایط مندرج در قرارداد ازدواج ، نفقه ، نفقه والدین ، غرامت روزهای ازدواج ، نافرمانی ، طلاق ، ابطال ، فسخ و انحلال ، انقضاء ، حضانت و ملاقات کودک ، نسب ، رشد ، آوارگی و جابجایی ، سرپرستی ، سرپرستی اجباری ، سوالات مربوط به سرپرست و متولی اموال مفقود شده ، سوالات مربوط به کودک مفقود شده ، حضانت یتیمان ، تغییر جنسیت ، اهدای جنین ، جهیزیه ، وصیت نامه و مسائل مربوط به آن.

نتیجه گیری:جهت مشاوره ی آنلاین با شماره تلفن ۰۹۰۱۹۹۴۸۳۶۶ تماس بگیرید.