سه شنبه , تیر ۱۴ ۱۴۰۱
صفحه اصلی / مقالات وکالت / وکیل خانواده رایگان

وکیل خانواده رایگان

وکیل خانواده رایگان

وکلا می توانند پس از گذراندن مدتی در زندگی قانونی خود و کسب تجربه لازم ، در هر یک از زمینه های حقوقی فعالیت کنند. یکی از مهمترین رشته ها حقوق ، حقوق خانواده و موضوعات مرتبط است. وکیل خانواده یک وکیل متخصص در اختلافات خانوادگی است و تجربه و توانایی کمک به شهروندان را در اختلافات خانوادگی کسب می کند ، به طوری که به دلیل تخصص در اختلافات خانوادگی از یک سو ، تجربه و خلاقیت وکیل از طرف دیگر دارای تأثیر قابل توجهی بر این ادعاها دارد. جهت مشاوره ی آنلاین با شماره تلفن ۰۹۹۰۴۲۰۳۰۴۳ تماس بگیرید.

در حالی که ممکن است وکلای زیادی در این زمینه وجود داشته باشند ، یافتن وکیل خانواده کار دشواری نیست. پیشنهاد ما این است که شما حضور خود را با یک وکیل خانواده و یک وکیل غیر حرفه ای تجربه کنید و سپس تفاوت ها را احساس کنید. فرصت ها در دادگاه تا حد ممکن مختصر و حیاتی است. مهم این است که یک وکیل بی تجربه را از دست بدهید و با گفتن آنچه نباید گفته شود یا با گفتن آنچه باید گفته شود ، فرصت ها از دست می روند و آن زمان است که همه چیز سخت می شود. . برخی اختلافات خانوادگی پیچیدگی خاصی را نشان می دهد. مانند اثبات ازدواج ، اطاعت ، طلاق از طرف زن و ربا به طوری که وکیل بی تجربه نتواند از فرصت به خوبی استفاده کند ، بنابراین به شهروندان پیشنهاد می کنیم که شما نیز از فرصت به خوبی استفاده کنید. بنابراین ، از شهروندان محترم می خواهیم که به دعاوی خانوادگی بی اعتنا نباشند و تمام تلاش خود را برای دستیابی به نتیجه دلخواه از وکیل متخصص حقوق خانواده به کار گیرند.

جایگاه خانواده در شرع مقدس و قانون از اهمیت بالایی برخوردار است و این موضوع منجر به تدوین قوانینی برای حمایت از حقوق و وظایف افراد و تضمین سلامت و حفظ خانواده می شود. در جامعه امروز و به دلیل مشکلات موجود ، اختلافات خانوادگی بخشی از مشاغل روزمره است. می توان به قانونی که در سالهای اخیر تصویب شده است (تصویب شده در سال ۲۰۱۲) ، که به نام قانون حمایت از خانواده نامیده شده است ، اشاره کرد. در تعریف دعوی خانواده می توان گفت اگر دعوی مربوط به یکی از اعضای خانواده باشد ، آن دعوی یک دعوی خانوادگی است و در دادگاه خانواده رسیدگی می شود. به عنوان مثال ، هنگام ازدواج زن و مرد ، حقوق و تعهداتی برای زوج ایجاد می شود که می توان به پرداخت نفقه از وظایف و حقوق زن و اطاعت از زن اشاره کرد. زن با حقوق و تکالیف زنان رسیدگی به مسائل خانوادگی در دادگاه های تخصصی طبق ماده ۱ قانون حمایت از خانواده ، پرونده ها و دعاوی خانواده در دادگاه های خانواده رسیدگی می شود و قوه قضائیه موظف است تعداد لازم شعبه را برای دعاوی خانواده تعیین كند. دادگاه های خانواده متشکل از یک رئیس یا معاون قاضی هستند و برخی شعب نیز یک وکیل زن دارند. قضات دادگاه خانواده باید متاهل بوده و حداقل ۴ سال سابقه خدمت قضایی داشته باشند. البته دادگاه های خانواده دارای ساختارهای دیگری هستند ، از جمله:
داوری و مشاوره – کمک – مرکزی برای حمایت از حقوق زنان و کودکان است. این موسسات به نوبه خود دارای مسئولیت های قانونی هستند که زیر نظر مقام قضایی عمل می کنند و این مراکز در دادگاه های خانواده قرار دارند. به عنوان مثال ، هنگامی که دادخواست طلاق توسط همسر تنظیم می شود ، دادگاه مطابق ماده ۲۷ قانون حمایت از خانواده ، یا هنگامی که همسر درخواست اطاعت می کند ، زن و شوهر را به داوری ارجاع می دهد. علیه عروس و منجر به نجات می شود. حکم نهایی باید پیش شرط هایی را برای اطاعت ، از جمله تهیه مسکن مناسب برای زن فراهم کند. قانون حضانت متعلق به پدر است ، اما طرف دیگر می تواند به دلیل عدم صلاحیت طرف مقابل تقاضای حضانت کند. جهت مشاوره ی آنلاین با شماره تلفن ۰۹۹۰۴۲۰۳۰۴۳ تماس بگیرید.