سه شنبه , تیر ۱۴ ۱۴۰۱
صفحه اصلی / مقالات وکالت / وکیل خانواده معروف

وکیل خانواده معروف

وکیل خانواده معروف

دعاوی خانواده علاوه بر علم و فناوری ، نیاز به تجربه وکیل در این موارد دارد. وکیل دعاوی خانواده باید از موارد فوق الذکر مطلع باشد و در مراحل قانونی صلاحیت داشته باشد و با پیش بینی اقدامات لازم را انجام داده و مدارک را برای اثبات کامل پرونده جمع آوری کند تا عواقب اختلاف نظر و خوشایند مقامات قضایی باعث آن نشود. . تاثیر نمی گذارد. مشاهده شده است که ارسال یک بیانیه صحیح ، نتیجه یک دعوی را تعیین می کند و از آنجا که بیشتر دعاوی خانوادگی به هم مرتبط هستند ، یک اقدام اشتباه یا شکست در یک دعوی دیگران را تحت الشعاع قرار می دهد. آزمایش. بیشتر دعاوی خانواده در دادگاه با درخواست مهریه از طرف زن شروع می شود و با تشکیل تعهد اطاعت از طرف شوهر ادامه می یابد. جهت مشاوره ی آنلاین با شماره تلفن ۰۹۹۰۴۲۰۳۰۴۳ تماس بگیرید.

حضانت کودک یا ملاقات با کودک یک حق و تعهدی است که قانون برای والدین تعیین کرده است. منصفانه است ، بدین معنا که والدین حق ملاقات با فرزند خود را خواهند داشت زیرا فرزند آنها است و این وظیفه ای است به این معنا که قانون این وظیفه را به والدین و فرزندان تحمیل می کند. والدین نمی توانند از نگهداری فرزند خود اجتناب کنند. بنابراین ، پس از طلاق ، مادر می تواند برای حضانت فرزند درخواست دهد. اگر طلاق توافقی باشد ، مادر این اختیار را دارد که در ازای تمام یا قسمتی از مهریه حضانت فرزندان پدر را دریافت کند ، اما در این صورت پدر حق ملاقات (چند ساعت) با فرزند خود را خواهد داشت.

تمکین به این معنی است که زن باید مطیع کامل شوهرش باشد و در این امر کوتاهی نکند. مرد ابتدا باید از شکایت زن پیروی کند تا نافرمانی او تأیید شود نافرمانی زن را تأیید کند.

اکثر خانواده های ایرانی برای آوردن اقامت مورد نیاز دختر (مهریه) به محل اقامت شوهرش ، سفارشی که به دلایل اجتماعی ایجاد شده و همچنین استقلال مالی و اعتباری برای همسر فراهم می کند. مهریه زن نشانه صمیمیت و نشانه روحیه همکاری بین زن و شوهر است.

برای مراقبت و حضانت فرزندی که والدینش از یکدیگر جدا شده اند ، مادر تا ۷ سالگی اولویت دارد (خواه پسر باشد یا دختر) و بعد از آن حضانت با پدر. این دختر در سن ۹ سالگی و پسر در سن ۱۵ سالگی خارج از زندان هستند و می توانند زندگی با پدر یا مادر خود را انتخاب کنند. پس از ۷ سالگی ، پس از اینکه حضانت فرزند به پدر واگذار شد ، مادر می تواند برای ملاقات فرزند خود قرار ملاقات بگذارد. جهت مشاوره ی آنلاین با شماره تلفن ۰۹۹۰۴۲۰۳۰۴۳ تماس بگیرید.