سه شنبه , تیر ۱۴ ۱۴۰۱
صفحه اصلی / مقالات وکالت / وکیل خانواده کاشان

وکیل خانواده کاشان

وکیل خانواده کاشان

وقتی صحبت از وکالت به میان می آید ، به دلیل حجم نسبتاً زیاد پرونده های خانوادگی ، وکالت در چنین مواردی از جمله ازدواج ، نفقه ، مهریه ، حضانت فرزند و … مطرح می شود. . بارها به وکلا گفته شده است که هنگام صحبت با آشنایان یا حتی مشتریان ، این سال از آنها پرسیده می شود: آیا شما وکیل خانواده هستید؟ یا آیا می توان وکیل خانواده ما شد؟ این بازتاب از فیلم ها و سریال های تلویزیونی ناشی می شود. در عمل ، شما به ندرت وکیلی را خواهید دید که تمام زندگی حرفه ای و زمان کار خود را وقف یک خانواده خاص کند ، و بنابراین وکیل خانواده چندان منطقی نیست ، اما وکیل خانواده یا وکیل برای خانواده چندان منطقی نیست. کارشناس خانواده فردی است که تخصص ، تجربه و دانش خود را در دعاوی خانوادگی تقویت کرده است و همچنین سعی کرده است مواردی را انتخاب کند تا اکثر پرونده های قضایی خود را در امور خانوادگی و بر اساس تجربه و دانش خود در این زمینه انتخاب کند. عمق. مسائل خانواده آنقدر اهمیت دارد که مجتمع های ویژه در تهران و شهرستانها به عنوان مجتمع های تخصصی خانواده انتخاب شده اند و امور خانواده توسط این مراجع رسیدگی می شود. جهت مشاوره ی آنلاین با شماره تلفن ۰۹۹۰۴۲۰۳۰۴۳ تماس بگیرید.

وکالت در امور خانواده ، مانند سایر زمینه های وکالت ، مستلزم ویژگی ها و ویژگی های عمومی مانند عفاف ، سلامت اخلاقی ، صداقت ، سلامت رفتاری ، علم ، دانش و آگاهی از مسائل خانواده ، آگاهی از قوانین و رویه های به روز در دادگاه ها و این چنین است ، اما علاوه بر همه اینها ، وکیل خانواده باید تجربه لازم را در این موارد داشته باشد و از ظرفیتهای نسبتاً روانشناختی ، روانکاوی و جامعه شناختی مهمی برخوردار باشد ، زیرا در بسیاری از موارد در مسائل خانوادگی ، منبع دعوی در جای دیگری است. موضوع دعوی به عنوان مثال ، چون زن قصد جدایی دارد و در حین ازدواج یا پس از آن حق قانونی شوهر را نگرفته است ، به منظور تحت فشار قرار دادن شوهر ، حقوق مالی خود را مطالبه می کند و بر این مورد اصرار می ورزد. با استفاده از روش ها و تکنیک های جایگزین حل اختلاف و تکنیک های مذاکره و میانجیگری می تواند خارج از دادگاه حل شود.
اگر برخی از پرونده های خانوادگی به عنوان یک درخواست مستقیم مطرح شود ، حل نمی شود و این دقیقاً زمانی است که وکیل خانواده وارد می شود و استراتژی لازم را برای دستیابی به نتیجه دلخواه تعیین می کند. چندین حرکت اولیه را مطرح می کند و بنابراین راه را برای دستیابی به نتیجه مناسب هموار می کند.

بسته به سختی و آسانی و زمان و انرژی لازم برای وکیل ، ممکن است مسائل خانوادگی برای وکلا دارای حقوق متفاوتی باشد. علاوه بر این ، بسته به سابقه وکیل و میزان دانش و تجربه ، هزینه وکالت برای وکلای مختلف برای یک پرونده متفاوت خواهد بود. برخی از پرونده های خانوادگی چندان دشوار نیست و وکیل خانواده هزینه های حقوقی بالایی دریافت نمی کند ، اما برخی از آنها دشوار ، تخصصی هستند و زمان زیادی را می طلبند و به انرژی زیادی نیاز دارند و بنابراین هزینه های حقوقی بالاتری خواهند داشت. اگر می خواهید در مورد وکالت وکلای مختلف شفاف سازی کنید ، از بخش وکالت پرونده خود ، خدمات حقوقی ، عناوین خدمات حقوقی خانواده ، قیمت اعلام شده توسط وکلای خانواده و در نهایت بهترین وکیل انتخابی خانواده خود را بررسی کنید.جهت مشاوره ی آنلاین با شماره تلفن ۰۹۹۰۴۲۰۳۰۴۳ تماس بگیرید.