سه شنبه , تیر ۱۴ ۱۴۰۱
صفحه اصلی / مقالات وکالت / وکیل خانواده یعنی چه؟

وکیل خانواده یعنی چه؟

وکیل خانواده یعنی چی؟

در جامعه اسلامی ، خانواده اساسی ترین و اساسی ترین نهاد تلقی می شود و کلیه قوانین و مقررات مربوط باید بر اساس قوانین و اخلاق اسلامی باشد تا تشکیل و حمایت از خانواده و ثبات روابط خانوادگی تسهیل شود. به محض اینکه نکاح به صورت صحیح واقع گردید، روابط زوجیت بین زن و مرد ایجاد میگردد و حقوق و تکالیف زوجین در مقابل همدیگر برقرار می شود و در عقد دائم نفقه زن به عهده شوهر است. جهت مشاوره ی آنلاین با شماره تلفن ۰۹۹۰۴۲۰۳۰۴۳ تماس بگیرید.

قانون خانواده بسیار متفاوت است ، به این معنی که موضوعات مورد مطالعه در یک موسسه غالباً با موضوعاتی که در موسسه دیگری تحصیل می شود متفاوت است. در بیشتر ماژول ها موضوعات اصلی (مانند ازدواج ، طلاق و فرزندان) و سایر موارد وجود دارد که به طور خاص مربوط به حوزه های تخصصی استادان خواهد بود.

وکلای خانواده برای کمک به مشتری در درک وضعیت خود و حل و فصل هرگونه مسئله مربوط به یک تنظیم خاص خانواده در آنجا حضور دارند. آنها می توانند قبل از ازدواج توافق نامه های قبل از ازدواج را برای محافظت از منافع مالی شخصی ، مشاوره در مورد طلاق یا انحلال مشارکت مدنی و پیش نویس توافق نامه جدایی تنظیم کنند.
وکیل خانواده همچنین می تواند در مورد طلاق مالی منطقی پس از طلاق مشاوره دهد و از توزیع عادلانه و عادلانه دارایی بین طرفین اطمینان حاصل کند. برای کودکان ، یک وکیل خانواده در مورد شرایطی مانند تماس ، اقامت و حقوق ملاقات مذاکره می کند. آنها همچنین حل مشکلات خاص در آموزش کودک را تسهیل می کنند ، از جمله اینکه والدین مسئول تصمیم گیری های خاص در مورد کودک هستند. وکلای خانواده بهترین آمادگی را دارند که درخواست دادگاه مربوط به پرونده ای را که در آن کار می کنند ، دهند. در صورت عدم توافق ، وکیل خانواده همچنین می تواند از طریق مراحل قانونی به مشتریان کمک کند.

طلاق احتمالاً یکی از ارزشمندترین تجربیاتی است که یک خانواده می تواند داشته باشد. احساسات را می توان به گونه ای تنظیم کرد که زوجین بتوانند آن را آرام حل کنند. در چنین شرایطی ، یک وکیل خانواده می تواند به عنوان یک میانجی عمل کند و به آنها کمک کند تا یک مسئله عقلانی و قانونی را برطرف کنند. به عبارت دیگر ، یک وکیل دادگستری ذی صلاح می تواند به زوجین در روند طلاق کمک کند تا بدون لزوماً مراجعه به دادگاه ، موضوع را عادلانه حل کند. شما می توانید با مشاوران ما مشورت کنید تا شما را به وکیل متخصص حقوق خانواده ارجاع دهند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر یا مشاوره ی آنلاین با شماره تلفن ۰۹۹۰۴۲۰۳۰۴۳ تماس بگیرید.