یکشنبه , مهر ۲ ۱۴۰۲
صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / وکیل طلاق توافقی در وحیدیه

وکیل طلاق توافقی در وحیدیه

یکی دعاوی که ممکن  است ساکنان وحیدیه با آن روبرو شوند دعوی طلاق توافقی است. وقتی زن و شوهر نتوانند با هم زندگی کنند خیلی با تفاهم از هم جدا می شوند که یان مورد را طلاق توافقی می گویند و زن و مرد در مورد حقوق مالی و سایر مسائل با هم توافق می نمایند شما می توانید این مقاله را کاملا بخوانید و با ما با شماره ۰۹۰۲۱۵۱۷۲۷۱  ۰۲۱۶۵۵۰۸۷۵۴ تماس بگیرید آدرس ما بسیار نزدیک به وحیدیه می باشد.

بنابر این باید به درستی تصمیم بگیرید و در مورد طلاق و سایر شرایط با وکیل مشورت کنید. چرا که بدون کمک وکیل هم کارتان تاخیر می افتد هم ممکن است مشکلات زیادی نصیبتان سود . مجموعه حقوقی ما در شهریار که نزدیک وحیدیه می باشد با متخصص ترین وکلا در زمینه طلاق به شما در زسیدن به موفقیت کمک می کند.

همچنین علاوه بر تخصص پشتکار نیز ضامن موفقیت ما برای ساکنین و اهالی وحیدیه می باشد. حتما این مقاله را بخوانید و بعد از آن با ما تماس بگیرید تا به صورت کامل به شما در این زمینه مشورت بدهیم

اساسا وکیل طلاق توافقی در وحیدیه چه کاری انجام می دهد

اساسا وقتی شما در منطقه وحیدیه نیاز به وکیل طلاق داشته باشید باید با وکلای ما تماس بگیرید . وکلای ما شمارشان   ۰۲۱۶۵۵۰۸۷۵۴ می باشد. بعد از اینکه  شما با وکلای ما تماس گرفتید آنها به شما مشاوره می دهند که باید چکار انجام دهید. همانطور که می دانید قبل از طلاق باید بروید مشاوره بهزیسیتی . که این مشاوره حدودا ۴ الی ۱۰ جلسه ممکن است به طول بیانجامد . ا

ما وکلا مجموعه ما می توانند به سرعت  زیاد برای شما رای طلاق را اخذ نمایند. وقتی که شما  از وکلای ما مشاوره گرفتید آن وقت می روید به دفتر ما که نزدیک وحیدیه می باشد . در دفتر ما شما تمامی مشاوره ها را دریافت می کنید و برای زوج و زوج توافق نامه تنظیم می شود.

در توافق نامه مواردی همچون مهریه که باید به چه صورت باشد و اجرت المثل و نفقه  و سایر موارد درج می شود  پس از تنظیم توافق نامه و قرارداد مالی از شما وکالت اخد می شود و در کمتر از یک ماه برای شما رای  طلاق اخذ می شود. بله اگر شما بخواهید در داگاه شهریار کار انجام دهید بیش از ۱ سال طول می کشد اما اگر به مجموعه ما وکالت دهید در کمتر از یک ماه کار شما جمع می شود بینابر این این مزیت خیلی بالایی است .

پس از اینکه وکلای ما رای را به شما تحویل دهند شما می توانید به دفتر خانه  ازدواج و طلاق مراجعه نمایید و دادنامه طلاق را به دفتر خانه بدهید که طلاق را برای شما ثبت نماید که این پروسه نیز ممکن است ۲ الی ۳ روز بیشتر به طول نیانجامد .

بنابر این گرفتن وکیل برای ساکنان وحیدیه با توجه به اینکه دادگاه آنها به شهریار می خورد از اوجب واجبات است و برای صرفه جویی در وقت حتما بهتر است وکیل اخذ نمایید

بیشتر بخوانید:وکیل طلاق توافقی در شاهد شهر

وکیل طلاق توافقی در وحیدیه
وکیل طلاق توافقی در وحیدیه

شماره وکیل طلاق توافقی در وحیدیه چند است

همانطور که در بالا گفتیم شماره وکیل طلاق توافقی در وحیدیه ۰۲۱۸۶۱۲۸۶۷۰ یا ۰۲۱۶۵۵۰۸۷۵۰ می باشد که دعاوی شما در این منطقه را به  صورت تخصصی انجام می دهیم و حل می کنیم. النهایه  این نکته را نیز مجددا  می گوییم که شما ممکن است بدون وکیل بتوانید دادخواست بدهید و هر دعویی را می توانید بدون وکیل مطرح نمایید.

اما این بدان معنی است که باید ابتدا به مشاوره بروید و سپس بعد از مشاوره در دادگاه دادخواست دهید که این موضوع بسیار سخت و دشوار می باشد.  چرا که باید یک سال بروید و بیایید . پس به جای اینکه یک سال بروید و بیایید می توانید در مدت کمتر از یک ۱ ماه طلاق خود را اخذ کنید بدون اینکه لازم باشد در دفتر وکیل حضور داشته باشید یا در دادگاه

مدارکی که باید به وکیل طلاق توافقی در وحیدیه تحویل بدهید

در هنگام حضور در دفتر وکیل در وحیدیه شهریار باید یک سری مدارک به شرح زیر همراه شما باشد :

  • عقد نامه : شما باید اصل عقد نامه ازدواج یا رونوشت برابر با اصل شده آن را به وکیل تحویل دهید . چرا که وکیل باید آن ها را به دادگاه بدهد . بنابر این اگر شما اصل عقد نامه را با خود به همرا نیاوردید از دفتر خانه می توانید رونوشت آنرا اخذ نمایید .
  • کپی کارت ملی: شما باید کپی کارت ملی را با خود به همراه داشته باشید  . کارت ملی به وکیل این امکان را می دهد که برای شما کد بفرستد و وکالت نامه الکترونیکی تنظیم شود .
  • کپی شناسنامه: شما باید شناسنامه  در تمام صفحات هم برای زوج و زوجه را با خود به همراه بیاورید چرا که از مدارک لازم در پیوست دادخواست می باشد .
  • توافق نامه: شما باید در دفتر وکیل حاضر شوید و در خصوص موضوعات مالی و شرایط حضانت فرزند و شرایط نفقه و شرایط ملاقات فرزند توافق کنید .
  • فوتوکپی یا اصل وکالت نامه طلاق . اگر شوهر شما به شما وکالت نامه طلاق داده است شما باید اصل  وکالت در طلاق را با خود به همرا بیاورید .
  • ابرا نامه : در صورتی که زوجه مهریه خود را در دفتر خانه ابرا نموده باشد شما باید ابرا نامه مهریه را نیز با خود به همراه بیاورید .
  • نتیجه