وکیل طلاق توافقی در پردیس

وکیل طلاق توافقی در پردیس موضوعی است که در این مقاله بدان خواهیم پرداخت. ۰۹۰۲۱۵۱۷۲۷۱

قبلا دادگاههای پردیس زمان مناسبی برای رسیدگی به خود اختصاص می دادند . یعنی از اقصا نقاط کشور به دادگاههای این شهر مراجعه می کردند و تقاضای انجام طلاق توافقی داشتند . در حال حاضر با توجه تغییر قانون مربوط به طلاق توافقی این مدت حدودا ۶ ماه شده . این مقاله را بخوانید و جهت مدت فوری طلاق با شماره ۰۲۱۶۵۵۰۸۷۵۴ تماس حاصل نمایید.

وکلای ما در کمتر از یک ماه کار طلاق توافقی را برایتان انجام می دهند . این مقاله را با دقت بخوانید

وکیل طلاق در پردیس  

در واقع چنانچه شما مشکل طلاق توافقی داشته باشید و بخواهید وکیل طلاق در پردیس اختیار کنید باید ابتدا با شماره ۰۲۱۶۵۵۰۸۷۵۴ تماس گرفته و با وکلای ما در این شهر ارتباط برقرار کنید. بعد از برقراری ارتباط با وکلای ما ،آنها به سرعت با شما تماس می گیرند و شما را به دفتر ما واقع در پردیس رهنمون می سازند.

به دفتر واقع در پردیس مراجعه نمودید وکلای ما ابتدا شما را مورد مشاوره قرار می دهند. بعد از اینکه شما مشاوره شدید ، وکلای ما از شما وکالت نامه اخذ می کنند و حدودا دو هفته ای کار شما را به  بهترین نحو ممکن انجام می هند. در واقع  پروسه وکیل طلاق توافقی در پردیس حدودا ۶ ماه به طول می انجامد و ما این کار را برای شما در کمتر از ۳ هفته انجام می دهیم.

آیا برای طلاق توافقی به وکیل  وکالت بدهم یا ندهم

همانطور که در قسمت قبل نیز توضیح داده شد برای انجام طلاق توافقی شما باید در پردیس حدود ۶ ماه بدوید در واقع وکالت دادن به ما در پردیس این مزیت ها را دارد

 • اولین مزیت وکالت دادن ما در پریس این است که وقت رسیدگی را به جای ۶ ماه برای شما در سه هفته جمع می کنیم.
 • دومین مزیت وکالت دادن به وکلای ما در پردیس این است که به جای اینکه لازم باشد شما قبل از انجام طلاق به واحد مشاوره بروید ،در وکالت دادن به ما لازم نیست که به مشاوره بروید . بنابر این این مزیت هایی است که ما برای شما مهیا می کنیم.
 • بهتر است برای طلاق توافقی به وکیل وکالت بدهید

  بهتر است برای طلاق توافقی به وکیل وکالت بدهید

 وکیل طلاق توافقی   دقیقا چه کارهایی انجام می دهد

 1. وکیل طلاق توافقی در پردیس دقیقا کارهای زیر را انجام می دهد

  بعد از اینکه شما به ما وکالت دادید  ما برای شما دادخواست می دهیم و وقت رسیدگی کمتر از یک ماه اخذ می کنیم. سپس شما می توانید در مدت کوتاه از ما حکم طلاق را اخذ نمایید. لازم به ذکر است که حکم طلاق  توسط ما بدون مشاوره انجام می شود. منظور مشاوره بهزیسیتی است .

بعد از اینکه حکم طلاق برای شما اخذ شد حق تجدید نظر و فرجام خواهی را از خود ساقط می نماییم و  رای قطعی را به شما ارائه می دهیم. اینها کلیات اموری بود که ما در پردیس برای شما انجام می دهیم .

چنانچه بخواهید چنین اموری را برای شما انجام بدهیم باید با شماره ۰۲۱۶۵۵۰۸۷۵۴ تماس حاصل نمایید.

  مدارکی که باید به وکیل طلاق توافقی  ارائه دهم

هنگامی که شما به دفتر وکیل طلاق توافقی در پردیس مراجعه نمودید لازم است مدارک زیر را به ایشان ارائه دهید.

 1. اصل عقد نامه و رونوشت آن. شما باید اصل عقد نامه و رونشت آن را به وکیل طلاق توافقی در پردیس تحویل بدهید. در واقع ما این مدارک را برای تنظیم دادخواست احتیاج داریم.
 2. کپی کارت ملی زوج و زوجین
 3. کپی شناسنامه زوج و زوجین
 4. وکالت در طلاق
 5. توافق نامه

ابرا نامه در صورت موجود

پیشنهاد می دهیم این مقاله را نیز حتما بخوانید :

وکیل طلاق توافقی در پاکدشت

در پردیس حتما از خدمات ما استفاده نمایید

در پردیس حتما از خدمات ما استفاده نمایید

در توافق نامه ای که توسط وکیل طلاق   تنظیم می گردد چه مطالبی درج می گردد

در توافق نامه ای که توسط وکیل در پردیس انجا می شود موارد زیر درج می گردد

 1. اولین مورد این است که ذکر می گردد زوجه حقوق مالی خود شامل مهریه و نفقه و اجرت المثل را چکار می کند. آیا می بخشد یا اینکه تغییر دیگری انجام می پذیرد .
 2. دومین مورد این است که وضعیت جهیزیه بررسی می شود که آیا بخشیده شده یا باید استفاده شود.
 3. سومین مورد تعیین وضعیت نفقه فرزند و حضانت اوست که تعیین می شود حضانت فرضا با مادر است یا با پدر . همچنین تعیین می شود که مثلا  ملاقات فرزند به چه صورتی باید پیش بینی شود.

مورد اخر این است که علاوه بر اینها اسقاط حق تجدید نظر و وفرجام خواهی نیز ذکر می گیرد.

نتیجه 

در این مقاله یافتیم چنانچه می خواهید در فردیس با وکیل و با مزیت های فوق طلاق توافقی انجام دهید حتما با شماره ۰۲۱۶۵۵۰۸۷۵۴ تماس حاصل نمایید.

amir

نظرات بسته شده است.