سه شنبه , تیر ۱۴ ۱۴۰۱
صفحه اصلی / وکیل پایه یک دادگستری / وکیل فردیس کرج/بهترین وکیل فردیس کرج/وکیل خوب فردیس کرج

وکیل فردیس کرج/بهترین وکیل فردیس کرج/وکیل خوب فردیس کرج

آنچه در این مقاله می خوانید

وکیل فردیس کرج

ممکن است شما ساکن فردیس کرج باشید و به یک وکیل خوب در نزدیکی فردیس کرج احتیاج داشته باشید.در اینصورت می توانید با دفتر حقوقی اندیشه صلح با شماره ۰۹۹۰۴۲۰۳۰۴۳  تماس گرفته و در این زمینه مشاوره داشته باشید.

دفتر ما با دادگاه فردیس ۱۰ دقیقه فاصله دارد و شما که ساکن این محدوده هستید می توانید به سرعت به ما دسترسی داشته باشید.لازم به ذکر است که اکثر پرونده های ما در فردیس کرج می باشد.در این مقاله ویژگی های وکیل فردیس کرج و حوزه های کاری وکیل فردیس کرج خدمت شما بیان می شود.روی این وعده به همشهریان خود در استان البرز و شهرها و روستاهای اطراف کرج و تهران که وکیل پایه یک فردیس کرج دارند ،کلیک کنید تا موارد زیر را با آدرس وب سایت وما انجام دهید.

اگر با هر یک از مسائل و مسائل زیر روبرو هستید ،کافی است با کارشناسان حقوقی و ثبت نام ما مشورت کنید تا از مزایای آن بهره مند شوید. توجه داشته باشید.که در بین مواردی که در اینجا نوشته نشده است ، با وجود لیست وکلای کرج و لیست وکلای تهران ، کار شما به بهترین شکل انجام می شود.

وکیل فردیس کرج
وکیل فردیس کرج

بیشتر بخوانید:وکیل در  اندیشه

ویژگی های وکیل فردیس کرج

یک وکیل  خوب در فردیس کرج باید ویژگی های مختلفی داشته باشد که ما به آن اشاره میکنیم.

۱- بومی بودن در فردیس

وکیل برای اینکه متخصص باشد باید بومی  باشد . بنابراین بهتر است شما از فردیس کرج پرونده بگیرید  تا از نواحی دیگر چرا که به دادگاه نزدیکتر است.

۲) مهارتهای ارتباطی خوب در فردیس

وکلا باید شفاهی باشند ، مهارت های ارتباطی نوشتاری خوبی داشته و شنوندگان خوبی نیز باشند. برای بحث و گفتگو متقاعدکننده در دادگاه در برابر هیئت منصفه و قضات ، مهارتهای خوب صحبت در جمع ضروری است. مهارتهای ارتباطی و گفتاری را می توانید در طول تحصیل با شرکت

در فعالیتهایی مانند حمایت از مردم یا سخنرانی عمومی توسعه دهید.وکلا همچنین باید بتوانند به روشنی ، قانع کننده و مختصر بنویسند ، زیرا باید انواع اسناد قانونی را ارائه دهند.اما این فقط در مورد فرافکنی نیست. برای اینکه بتوانید آنچه مشتریان به آنها می گویند را تجزیه و تحلیل کنید یا از شهادت پیچیده پیروی کنید ، یک وکیل باید مهارت گوش دادن خوبی داشته باشد.

۳) قضاوت در فردیس

توانایی نتیجه گیری منطقی و منطقی یا مفروضات از اطلاعات محدود به عنوان یک وکیل ضروری است.شما همچنین باید بتوانید این قضاوت ها را به صورت انتقادی مورد بررسی قرار دهید ، به طوری که می توانید نقاط ضعف بالقوه ای را در استدلال خود پیش بینی کنید که باید خود را در برابر آنها تقویت کنید.به همین ترتیب ، شما باید بتوانید نقاط ضعف را در یک بحث مخالف تشخیص دهید. تصمیم نیز بخشی از قضاوت است.بسیاری از قضاوت های مهم و زمان کمی برای نشستن بر روی حصار وجود خواهد داشت.

۴) مهارتهای تحلیلی در فردیس

هم مطالعه و هم وکالت شامل جذب حجم زیادی از اطلاعات و سپس تقطیر آن به چیزی قابل مدیریت و منطقی است.گاهی اوقات بیش از یک نتیجه گیری معقول یا بیش از یک سابقه برای حل یک وضعیت وجود دارد.بنابراین وکیل باید مهارت های ارزیابی را داشته باشد تا بتواند مناسب ترین را انتخاب کند.

۵) مهارتهای تحقیق در فردیس

به همین ترتیب ، توانایی تحقیق سریع و کارآمد برای درک مشتریان ، نیازهای آنها و تهیه استراتژی های قانونی ضروری است.تهیه استراتژی های حقوقی مستلزم جذب و درک مقادیر زیادی اطلاعات و سپس تقطیر آن به چیزی قابل مدیریت و مفید است.

۶) مهارتهای انسانی در فردیس

حقوق یک عمل انتزاعی نیست. صرف نظر از وضعیت علمی فرد ، در نهایت وکلا با مردم به نمایندگی از مردم کار می کنند و تصمیماتی که گرفته می شود بر زندگی مردم تأثیر می گذارد.آنها باید دلپذیر ، متقاعد کننده و قادر به خواندن دیگران باشند. این به آنها اجازه می دهد تا واکنش های هیئت منصفه و صداقت شهود را بسنجند.این به آنها این امکان را می دهد تا بهترین رویکرد را برای دستیابی به نتیجه مطلوب اتخاذ کنند: یا مشتریان از توصیه های آنها پیروی می کنند یا به مذاکره مطلوب با مخالفان می رسند.

۷) پشتکار در فردیس

“استقامت یک مسابقه طولانی نیست. بسیاری از مسابقات کوتاه وجود دارد که یکی دیگر را دنبال می کنند.حتی تحصیل برای تبدیل شدن به یک وکیل مداومت و تعهد زیادی می خواهد – و این قبل از شروع کار است!به طور معمول ، یک وکیل قبل از واجد شرایط بودن ، مدرک کارشناسی حقوق ،  و سپس یک قرارداد آموزشی را انجام می دهد.اکثر آنها همچنین برنامه تعطیلات یا انواع دیگر تجربه کار را تکمیل می کنند.هنگام کار روی یک پرونده ، باید پشتکار داشته باشید تا کار مورد نیاز برای به ثمر رساندن آن را به پایان برسانید.

۸) خلاقیت در فردیس

بهترین وکلا نه تنها منطقی و تحلیلی هستند ، بلکه در حل مشکلات بسیار خلاق هستند.بهترین راه حل همیشه واضح ترین نیست و برای پیشی گرفتن از رقیب خود اغلب لازم است که خارج از چارچوب فکر کنید.

حوزه های خدمت رسانی وکیل فردیس کرج

تیم حقوقی ما به عنوان بهترین وکیل فردیس کرج در حوزه های زیر به شما عزیزان خدمات ارائه می دهد.

وکیل خانواده فردیس

انتخاب وکیل خانواده در فردیس  مناسب برای پرونده شما دشوار است. این فرآیند می تواند دشوار و استرس زا باشد ، به ویژه هنگامی که مطمئن نیستید به دنبال چه چیزی باشید.در سراسر صفحات وب سایت ما ، ما سخت تلاش کرده ایم تا اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم که به شما در یادگیری حقوق و همچنین انتخاب بهترین وکیل خانواده برای پرونده خاص شما کمک می کند.در این مقاله ، ما قصد داریم برخی از ویژگیهایی را که به اعتقاد ما مهم هستند و باید بخشی از یک وکیل خوب خانواده باشند ، مرور کنیم.

آن را به عنوان ۷ ضربه طلایی در نظر بگیرید.

۱٫ صداقت وکیل در فردیس

صداقت یک امر مهم است و شاید شگفت آور باشید که بخشی ضروری از هر وکیل خانواده ای است که استخدام می کنید. منظور ما از صداقت چیست؟ساده. وکیل خانواده باید در مورد نقاط قوت و ضعف پرونده طلاق با شما صادق باشد. سوگند می خورم که برخی از وکلای خانواده باید در دفتر خود پوم پوم داشته باشند. تنها کاری که آنها انجام می دهند این است که تشویق کنند ، فقط برای اینکه جلوی آنها را بگیرید. این از طرف آنها دیوانه کننده است و از نظر شما خطرناک است.تصور کنید به پزشک می روید. شما می دانید که بیمار هستید ، اما نمی دانید چه بلایی سر شما آمده است. پس تصور کنید که پزشک به شما نمی گوید.مشکل پزشکی شما چیست ، بلکه به شما می گوید که خوب هستید … آیا در آن زمان احساس بهتری دارید؟ مطمئن. آیا به نفع شماست؟

نه ، مگر اینکه شما ناراحت نشوید که بیمارتر شوید.انتخاب وکیل مناسب تفاوت چندانی ندارد. اگر وکیل شما فقط برخی از اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهد ،می توانید جهت و استراتژی مناسب را در پرونده حقوق خانواده خود بشناسید؟ چگونه انتظارات منطقی خواهید داشت؟می توانید از غافلگیری در دادگاه هنگامی که نتایجی رخ می دهد که هرگز آنها را ندیده اید ، اجتناب کنید؟اینها چیزهای خوبی نیستند و وقتی با یک وکیل خانواده مشورت می کنید که مطمئن می شود همه چیز خوب است ،هیچ نگرانی ندارید و به شما قول می دهد که (فقط با استفاده از کمی عقل سلیم) زنگ نمی زند. خوب ، راه دیگر را اجرا کنید .

۲٫ اهتمام وکیل در حقوق خانواده در فردیس

می توانید از لحظه تماس با وکیل خود به او دقت کنید. آیا وکیل با شما تماس گرفت یا با منشی صحبت کردید؟آیا وکیل وقت گذاشت تا مسائل را از طریق تلفن با شما در میان بگذارد یا فقط مبلغی را که از شما می خواهد بفهمد؟مشاوره حضوری انجام شد؟ آیا وکیل حقایق ، قانون و مسائل را بررسی کرده است؟هنگام انتخاب وکیل خانواده مناسب برای پرونده خود ، این موارد را در نظر داشته باشید.آنها “نگاهی اجمالی” به نوع تلاش و کوششی هستند که می توانید هنگام استخدام او انتظار داشته باشید. از لحظه ای که تماس می گیرید کوشا نیستید؟

۳٫ مهارتهای ارتباطی وکیل در فردیس

وکلا ، به عنوان یک حرفه ، به دلیل مهارت های ارتباطی خود شهرت بدی دارند. میدونی چرا؟ زیرا آنها سزاوار آن هستند.وکیل متخصص شما در فردیس در زمینه حقوق خانواده باید در دسترس شما باشد. وقتی تماس می گیرید ،او باید تماس را بگیرد. شما نباید بیشتر با منشی وکیل دادگستری صحبت کنید تا با وکیل دادگستری.مشاوره حقوقی باید از وکیل باشد. وکیل شما باید یک ایمیل برای شما ارسال کند. وکیل شما باید مرتباً در مورد وضعیت پرونده شما در تماس باشد.

۴٫ عینیت وکیل در فردیس

عینی بودن چیزی فراتر از ارائه نقاط قوت و ضعف مورد شما است. همچنین اطمینان حاصل می شود.که تجزیه و تحلیل پرونده شما شامل گزینه های معقول موجود در دادگاه خانواده است.بهترین وکلا پرونده طلاق شما و مسائل آن را در خلا بررسی نمی کنند. در عوض ، آنها خواهند فهمید که دادگاه در مورد برخی مسائل “اختیار” دارد.و به ندرت یک موضوع سیاه یا سفید به وضوح در قوانین خانواده وجود دارد. این اختیار به معنی اختیار است و مهم است که وکیل شما این گزینه ها را در اختیار شما قرار دهد.آیا این بدان معناست که آنها می توانند نتایج را پیش بینی کنند؟ البته که نه. هیچ کس نمی تواند و هیچ کس نباید.اما این بدان معناست که بررسی عینی حقایق ، شواهد و مسائل می تواند شما را برای سناریوهای مختلف آماده کرده و به شما و وکیل شما در برنامه ریزی آنها کمک کند.

۵٫ صبر وکیل خانواده در فردیس

آیا می دانید که وکیلی که صبر خود را از دست می دهد بر شما فریاد می زند ، بر سر وکیل دیگر فریاد می زند ،در دادگاه فریاد می زند و سپس خود را “مهاجم” می نامد؟ این پسر رو استخدام نکن صریح و مستقیم بودن یک چیز است.این یک چیز دیگر است که اجازه دهید احساسات شما بهترین نتیجه را از شما بگیرند.

وکیل طلاق در فردیس

یک وکیل طلاق در فردیس  با تخصص کافی در دعاوی حقوقی و امور خانواده می تواند شما را یک قدم به یک دعوای طلاق موفق نزدیک کند. مشورت با وکیل طلاق قبل از درخواست طلاق ضروری است.نقش تخصص در موارد طلاق مضاعف است ، می توانید از تخصص ما در مسائل خانوادگی مانند طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه استفاده کنید.

انواع طلاق در فردیس

طلاق بر اساس طلاق متقاضی از طریق طلاق به درخواست زن ، طلاق به درخواست مرد و طلاق با توافق تقسیم می شود:طلاق توافقی به طلاقی گفته می شود که در آن زن یا مرد منشاء یا از طرف متقاضی طلاق هستند. پس از تشکیل جلسات و یافتن اختلاف نظر ، دادگاه با محتویات گواهی عدم سازش حکمی صادر می کند.سپس طلاق پس از صدور گواهی قطعیت رأی توسط دفاتر ثبت طلاق اجرا می شود و پس از امضای سند طلاق ، جدایی زوجین قطعی می شود.وکلای طلاق زیادی در تهران وجود دارد.

ما اکیداً توصیه می کنیم که کاربران عزیز در چنین مواردی از خدمات وکلای طلاق استفاده کنند تا از نقض حقوق قانونی آنها جلوگیری شود.حقوق طلاق در دادگاه طبق قانون ، در صورت ثبت درخواست طلاق و انجام مراحل مربوطه و رسیدگی به پرونده ، دادگاه ملزم به صدور موضوعاتی از قبیل: حضانت و ملاقات کودکان تحت سرپرستی ، حمایت از فرزند ، مهریه ، مهریه ، ضرب المثل ها است. از روزهای کاری در خانه همسر ،… تفسیر.

طلاق توسط یک زوج در فردیس

طلاق برای مرد یک حق است و او می تواند در هر زمان با ورود به دادگاه های خانواده صالح ، درخواست طلاق (گواهی عدم امکان سازش) را درخواست کند و قطعاً دادگاه در مورد طلاق تصمیم می گیرد ، اما اقدامات لازم برای حمایت از زنان حقوق در این مورد قانونگذاران قصد دارند در موارد زیر به آن بپردازند.وکیل طلاق هر آنچه را که باید در مورد اختلافات خانوادگی بدانید به شما ارائه می دهد.

وکالت در طلاق در فردیس

وکالت طلاق اغلب با توجه به وکالت جدا از قرارداد ازدواج داده می شود ، اما گاهی اوقات در طول عقد ازدواج ، مرد وکالت را به زن می دهد.  طلاق به دو صورت است:وکالتنامه مطلق ، که بر اساس آن وکیل می تواند بدون نیاز به اثبات چیزی در دادگاه خانواده ، از طرف مرد درخواست طلاق کند.محدودیت وکالت که در آن زن ابتدا باید ثابت کند که شرط اعمال وکالت در طلاق برآورده شده است ، سپس از وکالت در طلاق استفاده کرده و تقاضای طلاق کند.بهترین وکیل طلاق می تواند بهترین راه را برای دستیابی به نتیجه دلخواه به شما ارائه دهد.دادگاه خانواده دادگاه خانواده یک مرجع قضایی تخصصی است. این یکی از آخرین تغییرات قانونی در قانون حمایت از خانواده دادگاه با صلاحیت رسیدگی به اختلافات خانوادگی در دادگاه خانواده محل سکونت است. اختلافات مربوط به صلاحیت دادگاه خانواده توسط دادگاه خانواده زن در خانه جداگانه امکان پذیر است.

طلاق به درخواست زوجه

همانطور که گفته می شود ، طلاق از حقوق بشر است ، اما گاهی اوقات یک زن در طول زندگی مشترک خود با مشکلاتی روبرو می شود که با توجه به توانایی های وی ، تحمل شرایط فوق را غیرممکن می کند. آمار غیرنظامی مانند:

زندگی زناشویی را ترک می کند

محکومیت به ۵ سال یا بیشتر حبس

اعتیاد به مواد مخدر و …

اجتماعی شدن و سوء رفتار

البته مثالهای ذکر شده در متن قانون به صورت تمثیلی تکرار شده است و ذکر آنها مانع از اعمال مجازات توسط زن درخواست کننده طلاق در صورت وجود موارد دیگر مانند اختلالات نمی شود. جنسی و روانی در هر مورد ، این امر به رئیس دادگاه واگذار می شود.

طلاق متقابل و طلاق بین
اساساً طلاق متقابل است ، بدین معنی که مرد در دوران زن می تواند به طلاق مراجعه کرده و آن را باطل کند و رابطه زناشویی با شرایط قبلی بین آنها برقرار می شود. موارد زیر به شرح زیر است:

و طلاق قبل از صمیمیت

نیز طلاق یک زن یائسه

همچنین طلاق و مشاجره تا تغییر همسر

و طلاق سوم یا طلاق سوم

در طلاق بین ، مرد حق رجوع در دوران زن را ندارد و در صورت تمایل به ایجاد رابطه زناشویی ، باید مجدداً با همسر سابق خود ازدواج کند.

عدد چیست؟
این یک دوره زمانی است که تا انقضای زنی که ازدواج فسخ شده او نمی تواند یک مترمربع داشته باشد
More

وکیل کیفری در فردیس

از آنجایی که فردیس محله کیفری خیز و جرم خیزی می باشد بنابر این انتخاب وکیل کیفری در فردیس می تواند مزایای بسیاری برای شما داشته باشد.

شما می توانید با خیال راحت کار های کیفری خود رابه ما ارائه دهید.

از لحظه ای که وارد سیستم عدالت کیفری می شوید ، ممکن است فرایندی سخت و پیچیده باشد. هنگام مواجهه با اتهامات جنایی ، داشتن وکالت قانونی در مورد دفاع شما ضروری است – و یافتن وکیل کیفری مناسب برای کمک به شما می تواند یک فرآیند دلهره آور باشد.

داشتن وکالت قانونی بسیار فراتر از داشتن شخصی است که در سالن دادگاه از شما دفاع کند. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که وکیل شما دارای تمام مهارت ها ، دانش و درک سیستم قضایی کیفری است تا از مشاوره صحیح و نمایندگی معتبر شما اطمینان حاصل شود.

انتخاب وکیل مناسب برای حفاظت از حقوق و دستیابی به یک محاکمه عادلانه ضروری است. در اینجا ده ویژگی وجود دارد که باید در وکیل کیفری خود به دنبال آنها باشید.

صداقت در فردیس

هنگام جستجوی وکیل ، داشتن نمایندگی از یک وکیل که عملکرد آن بر اساس اصول اخلاقی قوی است بسیار مهم است.

وکیل شما برای محافظت از حقوق شما و انتخاب ها و تصمیمات درست از طرف شما وجود دارد.

 مهارتهای ارتباطی خوب در فردیس

در حالی که می خواهید وکیل شما به خوبی با قاضی و هیئت منصفه ارتباط برقرار کند ، آنها همچنین باید نحوه گوش دادن را بدانند.

به عنوان مشتری ، داشتن یک وکیل به پرونده پرونده شما و افراد درگیر می تواند به آنها در تصمیم گیری در مورد استراتژی های مورد نیاز برای دفاع از شما کمک کند.

وکیل شما همچنین باید به طور م withثر با سایر وکلای دادستان یا دادستان درگیر پرونده شما در ارتباط با شرایط و ضوابط مربوط به آزادی یا حل و فصل دادگاه صحبت کند. رفتار آنها در دادگاه نیز حیاتی است. هنگام ارائه پرونده به قاضی و هیئت منصفه ، وکیل شما باید اطمینان داشته باشد و توسط مربیان یا دادستان ترسان نباشد.

 مراقب باشید و درک کنید

متهم شدن به جرم یک سناریوی ترسناک و استرس زا است. داشتن یک وکیل فهمیده و همدل در مورد وضعیت شما می تواند به کاهش استرس احساسی شما کمک کند. وکیل شما باید به ایمنی و رفاه شما اهمیت دهد و تأثیر احساسی که می تواند بر اعضای خانواده شما داشته باشد را درک کند.

آنها همچنین باید از به حداقل رساندن مواجهه با مردم آگاه باشند تا بتوانید حریم خصوصی خود را حفظ کنید.

مهارتهای تحقیق و تحقیق خوب در فردیس

دفاع جنایی مستلزم تحقیقات و زمان زیادی است – و شما نمی توانید یک وکیل در دادگاه به نمایندگی از خود داشته باشید و فقط از آن دفاع کنید.

هر مورد منحصر به فرد است و یک روش برش کوکی در دفاع شما کار نخواهد کرد. وکیل شما باید مشتاق انجام تحقیقات حقوقی در مورد سایر موارد مشابه باشد و همچنین در پرونده خاص شما تحقیق کند تا هر چیزی را که ممکن است نادیده گرفته شود یا بیگناهی شما را کاهش دهد یا اتهام را کاهش دهد ، بیابد.

مهارت های تحلیلی در فردیس

وقتی صحبت از شرایط مذاکره ، به چالش کشیدن اتهام یا تشکیل پرونده برای هیئت منصفه می آید ، وکیل شما باید در مورد دفاع شما در اتاق دادگاه سریع بیندیشد و رد کند. .

 پرخاشگری در فردیس

در دفاع از پرونده جنایی خود ، گاهی ممکن است تجاوز لازم باشد. هنگامی که در زمان مناسب و در مکان مناسب استفاده می شود ،می تواند یک مزیت باشد. وکیل مدافع دفاع از حقوق شما و استفاده از تجاوز در زمان مناسب می تواند نتایج بهتری به شما بدهد.

 دسترسی در فردیس

وقتی وکیلی را برای نمایندگی از شما در یک پرونده جنایی استخدام می کنید ، برای بهترین نتایج ممکن به آنها تکیه می کنید.شما می خواهید این شخص کسی باشد که با او راحت هستید. شما می خواهید آنها در دسترس باشند و بتوانند در سطحی که به نظر شما مناسب است با شما ارتباط برقرار کنند.

سابقه کار در زمینه حقوق جزا

پس از اتمام تحصیل و گذراندن امتحان وکالت ، اکثر وکلا به حوزه تخصصی می روند. این امر باعث می شود که هر وکیل تصمیم بگیرد در حوزه خاصی از حقوق کار کند.اگر با اتهامات جنایی جدی روبرو هستید ، نمی خواهید آزادی خود را به وکیلی بسپارید که در درجه اول به امور مدنی می پردازد.شما وکیلی می خواهید که با سیستم عدالت کیفری آشنا باشد. بهتر است بگویم که اگر وکیلی را پیدا کنید که تجربه زیادی در مورد جنایت یا جرایم خاصی دارد.که به آن متهم هستید ، پیدا کنید ، به شما کمک می کند. هنگامی که با وکلای مدافع جنایی مصاحبه می کنید ، آنها باید موارد موردی و داستان های موفقیتی که داشته اند را در اختیار شما قرار دهند.

 ارتباط با جامعه حقوقی محلی در فردیس

در هر شهر ، شهرستان و ایالت ، جامعه حقوقی دارای ساختار متمایزی است. وکلا دادستان را می شناسند و همه قاضی رئیس را می شناسند. اگر در میامی با اتهامات جنایی روبرو هستید ، باید اینگونه باشد.

سایر حوزه های کاری وکیل فردیس

سایر حوزه ای کاری وکیل فردیس طلاق،طلاق توافقی،اداره کار،کلاهبرداری، می باشد.

اسامی وکیل های پایه یک فردیس

در این صفحه لیستی از وکلا که اعضای قوه قضائیه هستند و در فردیس مشغول به کار هستند نمایش داده می شود. وکلای ارائه شده در این لیست می توانند وکیل پایه یک دادرس فردیس یا وکیل پایه یک یا دو قاضی فردیس باشند. می توانید روی نام هر وکیل کلیک کنید تا مشخصات کامل آن وکیل را در صفحه شخصی آنها مشاهده کنید. همچنین تخصص هر وکیل در صفحه شخصی وی نمایش داده می شود.

در زیر لیستی از وکلا ، وکلای جنایی ، وکلای خانواده و وکلای دارای تخصص های دیگر که مردم به آنها نیاز دارند آورده شده است. اعضای اتحادیه وکلای دادگستری که در این لیست معرفی شده اند سعی کرده اند طرفداران پایه یک سیستم عدالت باشند. علاوه بر این ، بخش قابل توجهی از وکلای مرکز مشاوره قضایی که در سیستم قضایی فعال هستند وکلای درجه یک هستند. اگر می خواهید لیست وکلای سراسر کشور را ببینید ، روی لیست وکلا کلیک کنید

نام و نام شهر سوابق وکیل
وکیل خوب فردیس – علی اصغر افخمی علی اصغر افخمی البرز فردیس

خوب فردیس – مهران فیض آبادی مهران فیض آبادی البرز فردیس
وکیل خوب فردیس – زهرا خزایی زهرا خزایی البرز فردیس

خوب کرج فردیس – فاطمه جعفری ورکی فاطمه جعفری ورکی

نتیجه گیری

تیم حقوقی ما در فردیس کرج یکی از تیم های خوب می باشد که دفتر ما در ابتدای فاز یک اندیشه است