سه شنبه , تیر ۱۴ ۱۴۰۱
صفحه اصلی / مقالات حقوقی / وکیل ملکی سرقفلی

وکیل ملکی سرقفلی

وکیل ملکی سرقفلی

هر یک از طرفین قرارداد انتقال املاک و مستغلات می توانند از یک وکیل متخصص در قانون املاک و مستغلات برای استفاده از حقوق مالکیت خود و همچنین تهیه و امضای اسناد و قراردادها استفاده کنند. آخرین مرحله در فروش رسمی و انتقال ملک ، حضور طرفین در دفاتر اسناد رسمی و تهیه سند رسمی است که فروشندگان به دلایل مختلف به طور کلی از انجام آن خودداری می کنند. در این حالت خریدار یا وکیل معاملات ملکی با مراجعه به مراجع قضایی ، فروشنده را ملزم به تهیه سند رسمی می کند. قبل از طرح دادخواست ، خریدار باید با یک وکیل باتجربه املاک و مستغلات مشورت کند تا اطمینان حاصل کند که ملک مورد معامله در رهن یا توقیف قرار نگرفته است ، زیرا دادگاه در مورد انتقال املاک رهنی یا تملکی حکمی نمی دهد. در این صورت ، وی همچنین باید برای رهن معامله به دادگاه مراجعه کند.

بهترین وکیل ملکی سرقفلی

سرانجام هرگاه مالک از امضای سند واگذاری از طرف خریدار امتناع ورزد ، نماینده دادگاه سند واگذاری را از طرف دفاتر اسناد رسمی از طرف خریدار امضا می کند. اجاره قراردادی است که به موجب آن مستأجر مالک منافع مشابه مستأجر می شود و بنابراین می تواند آنها را به طور کامل تصاحب کند. اگر پس از انقضا مدت اجاره ، مستاجر بدون تمدید قرارداد از ترک ملک امتناع ورزد ، موجر می تواند برای تعیین محل ساختمان و در صورت داشتن ملک تجاری به شورای حل اختلاف مراجعه کند. با دادگاه عمومی محل برای اخذ حکم اخراج. رجوع به ملک شود. دعوی خلع ید دعوایی است که در آن مالک از متصرف غیرقانونی اموال خود شکایت می کند و از مقامات قضایی درخواست خلع ید از مالک آن را دارد. در اقداماتی برای سلب مالکیت ، متصرف در ابتدا به طور قانونی و قراردادی و با اجازه مالک برای استفاده از اموال ، اما پس از انقضا مدت تعیین شده ، از استرداد اموال به صاحب خود امتناع ورزید و به سلب مالکیت غیرقانونی مالکیت خود ادامه داد. از آنجا که اکثر افراد در طرح شکایت اخراج ، تبعید ، حکم اخراج و حمله به اشتباه اقدام می کنند و این نتیجه ای به دنبال ندارد و دادخواست آنها رد می شود ، توصیه می شود با یک وکیل پایه یک دادگستری مشورت کنید. یک متخصص املاک و زمین عنوان وکیل باتجربه املاک و مستغلات.

وکیل ملکی سرقفلی باتجربه

دعاوی تصرف عدوانی چه از نظر کیفری و چه از نظر حقوقی از جمله دعاوی مربوط به دارایی متداول است. در یک دادخواست تجاوز ، شخص می تواند دادرسی حقوقی یا کیفری را آغاز کند و انتخاب آن را دارد ، زیرا دعاوی قانونی را نمی توان مجدداً کیفری کرد ، اما دادرسی کیفری را می توان از راه قانونی آغاز کرد. . این امر نیاز به مراجعه به وکیل متخصص در املاک و مستغلات در صورت تعرض را تقویت می کند. زیرا در هر یک از روش ها ، روند ردیابی پرونده و روش اثبات ادعا متفاوت است. در طول زندگی هر شخص می تواند دعوای املاک و مستغلات داشته باشد و گاهی اوقات به دلیل عدم شناخت کافی از قوانین دادرسی مدنی و وکیل دادگستری نیز با مشکل روبرو خواهد شد.